WDSF PODČETRTEK OPEN 2014 on 07.06.2014 at Podčetrtek

WDSF International Juniors II Open Standard (WDSF JUNIOR II OPEN)

Total Results

Adjudicator(s) A: ELIO BAŠAN CROATIA
  B: MARTON SOMODI ROMANIA
  C: DEJAN BARAC SERBIA
  D: JAROSLAV KRTIČKA CZECH REPUBLIC
  E: PETR HORAČEK SLOVAKIA
  F: SERGEJ MILICIJA BOSNA I HERCEGOVINA
  G: BLAŽ POCAJT SLOVENIA
      Waltz Tango Viennese Waltz Slow Foxtrot Quickstep    
No. Name / Club Round ABCDEFG Su ABCDEFG Su ABCDEFG Su ABCDEFG Su ABCDEFG Su Sum Place
27
DENIS GUDOVSKIY - ELENA ZENFIROVA
RUSSIA
1. Round
2. Round
Final
XXXXXXX 7
XXXXXXX 7
5115111
XXXXXXX 7
XXXXXXX 7
2112111
-XXXXXX 6
XXX-XXX 6
2112111
XXXXXXX 7
XXX-XXX 6
2111111
XXXXXXX 7
XXX-XXX 6
2111111
34
32
1
25
BJELAC JURAJ - FAIZERAKHMANOVA RENATA
CROATIA
1. Round
2. Round
Final
XXXXXXX 7
XXXXXXX 7
1221222
XXXXXXX 7
XXXXXXX 7
1221222
XXXXXXX 7
XXXXXXX 7
1221232
XXXXXXX 7
XXXXXXX 7
1222222
XXXXXXX 7
XXXXXXX 7
1222222
35
35
2
36
PODGORŠEK JAKA - MATUŠ KATARINA
SLOVENIA
1. Round
2. Round
Final
XXXXXXX 7
XXXXXXX 7
2363373
XXXXXXX 7
-X--XXX 4
4366374
XXXXXXX 7
-XXXX-X 5
4344453
XXXXXXX 7
XXXXXXX 7
4343373
XXXXXXX 7
XX-XXXX 6
4364463
35
29
3
122
BRAGHIS MARIN - TOPALO VALERIA
MOLDOVA
1. Round
2. Round
Final
XXX-XXX 6
X---X-X 3
3754456
XXX-XXX 6
X-XXXXX 6
3653453
XXXXXXX 7
X----XX 3
3565365
XXXXXXX 7
X-X-XXX 5
3566465
XX-XXXX 6
X-X--XX 4
3636355
32
21
4
29
JARNEC IVAN - EKART ANA
SLOVENIA
1. Round
2. Round
Final
XXXXXXX 7
XXXXXXX 7
4436634
-XXXXXX 6
X-XXXXX 6
5444545
XXXXXXX 7
X-XXXXX 6
5656644
XXXXXXX 7
-XXXXXX 6
6635644
XXXXXXX 7
-XXXXXX 6
6545634
34
31
5
26
ČAKŠ ŽAN - ŠTEVANČEC LARA
SLOVENIA
1. Round
2. Round
Final
XXX-XXX 6
-XX---- 2
6642747
XXXXXXX 7
XXXX--- 4
6735737
--XXXX- 4
X-XXXX- 5
6733727
-XXXXXX 6
X--X--- 2
5754737
XXXXXXX 7
X-XX--- 3
5753747
30
16
6
118
CIMPAN ANDREI - HRITCU MESENSCHI DENNIS
ROMANIA
1. Round
2. Round
Final
XXXXXXX 7
-X--XX- 3
7577565
-XXXXXX 6
-X--X-X 3
7577666
XXXXXXX 7
-X--XXX 4
7477576
XXXXXXX 7
-X--X-X 3
7477556
-XXXXXX 6
-X--X-X 3
7477576
33
16
7
40
SZALAI DENES FERENC - BALLA PETRA
HUNGARY
1. Round
2. Round
-XXXX-X 5
X--X--- 2
XXXX-X- 5
XX-X--- 3
XXXX--- 4
XX-X--- 3
XXXXX-X 6
XX-X--- 3
XXXXXXX 7
XX-XX-- 4
27
15
8
32
MILINI MATTEO - ROSSI MARTINA
ITALY
1. Round
2. Round
XXXXXX- 6
--XX-X- 3
--X-XX- 3
--X--X- 2
XXXXXXX 7
-XXX--- 3
XXXXXXX 7
--XX-X- 3
XXXXXXX 7
--XX-X- 3
30
14
9
41
UROŠ LAZIČ - MARUŠA PINTER
SLOVENIA
1. Round
2. Round
---XXXX 4
------X 1
-XXXX-X 5
------- 0
-XX-XXX 5
------- 0
-XXXXXX 6
------- 0
-XX-XXX 5
------- 0
25
1
10
20
SERETIN PATRIK - PILIC EMA
CROATIA
1. Round
2. Round
X-X---X 3
------- 0
X-X-XXX 5
------- 0
XXXXXXX 7
------- 0
XXX-X-X 5
------- 0
XXX-X-X 5
------- 0
25
0
11 - 12
33
PELKO FILIP - NERAL LORENA
CROATIA
1. Round
2. Round
XX-XXXX 6
------- 0
X---XXX 4
------- 0
XX---XX 4
------- 0
X-X-X-X 4
------- 0
XXXX-X- 5
------- 0
23
0
11 - 12
34
PETERNEL MATIJA - ŽIGIĆ ANA
CROATIA
1. Round XXXX-X- 5
XX-XXX- 5
---XX-- 2
X----X- 2
---XX-- 2
16 13
35
PLANINŠEK ALJAŽ - ZVONAR KRISTINA
SLOVENIA
1. Round XXXX-X- 5
-XXX--- 3
X-X--X- 3
---X--- 1
--X--X- 2
14 14
17
PERAKOVIĆ LOVRO - STANIĆ LEA
CROATIA
1. Round ------X 1
X-----X 2
X-----X 2
---X--- 1
X--X--X 3
9 15
37
RAC TILEN - RAKO MARUŠA
SLOVENIA
1. Round ------- 0
XX-X--- 3
XX----- 2
X----X- 2
X------ 1
8 16
39
ROMIH DOMEN - ČADEJ NELI
SLOVENIA
1. Round ----X-- 1
---X--X 2
----X-- 1
-X---X- 2
------- 0
6 17
28
GREGURANIĆ ANDREJ - CERANIĆ-FAUST LARA
CROATIA
1. Round ------- 0
X------ 1
---X--- 1
------- 0
------- 0
2 18 - 19
42
VIDMAR GAŠPER - KOPRIVEC GAJA
SLOVENIA
1. Round ---X--- 1
------- 0
------X 1
------- 0
------- 0
2 18 - 19
23
ABRAM UROŠ - BRATOŽ NASTJA
SLOVENIA
1. Round ------- 0
------- 0
------- 0
------- 0
------- 0
0 20 - 22
24
ARKO LUKA - ZOE ULA JAGER
SLOVENIA
1. Round ------- 0
------- 0
------- 0
------- 0
------- 0
0 20 - 22
31
MATIC VUČINA - ZANA JEREB
SLOVENIA
1. Round ------- 0
------- 0
------- 0
------- 0
------- 0
0 20 - 22

TPS V7.50c Ralf Pickelmann Computersysteme, lizenziert für Plesna Zveza Slovenije (2014/06/08 19:40)