SPL, RT in KV turnin on 10.03.2012 to 10.03.2012 at RUŠE

MLADINCI

Total Results

Adjudicator(s) A: BARBARA NAGODE AMBROŽ  
  B: MIRA BENCAK  
  C: DEJAN KOLENC  
  D: VERENA ŠULEK  
  E: TOMAŽ VRATAR  
      Samba Cha Cha Cha Rumba Paso doble Jive    
No. Name / Club Round ABCDE Su ABCDE Su ABCDE Su ABCDE Su ABCDE Su Sum Place
18
JURE BERGANT - ANA MESEC
PLESNI KLUB URŠKA
1. Round
Final
XXXXX 5
11112
XXXXX 5
11121
XXXXX 5
21111
XXXXX 5
11121
XXXXX 5
21121
25 1
16
NEJC FIR - ANA EKART
PLESNI KLUB PINGI MARIBOR
1. Round
Final
XXXXX 5
22241
XXX-X 4
22232
XXXXX 5
12252
XXXXX 5
22234
XXXXX 5
12233
24 2
20
NINO KLEINDIENST - URŠKA BENCAK
PLESNI KLUB URŠKA MURSKA SOBOTA
1. Round
Final
XXXXX 5
33425
XXXXX 5
33314
XXXXX 5
34423
-XXXX 4
33312
-XXXX 4
43315
23 3
15
MIHA TÜRK - LANA ZAGORAC
PLESNI KLUB PINGI MARIBOR
1. Round
Final
XXXXX 5
66334
XXXXX 5
77445
XXXXX 5
77345
XXXXX 5
66455
XXXXX 5
56454
25 4
25
KRISTIAN AREH - LEJA URANKAR-GABERC
PLESNO DRUŠTVO SAMBA
1. Round
Final
X-XXX 4
54657
X-XX- 3
64657
XXXX- 4
53637
X-XX- 3
54647
XXXX- 4
64647
18 5
14
MATEJ ZUPANČIČ - PETRA POTOČAR
PLESNI KLUB NOVO MESTO
1. Round
Final
XXXXX 5
47563
XXXXX 5
46566
XXXXX 5
46566
XXX-X 4
47566
XXXXX 5
37566
24 6
23
ALJAŽ GAŠPERIČ - NASTJA PAUMAN
PLESNO DRUŠTVO SAMBA
1. Round
Final
-XX-- 2
75776
XX-XX 4
55773
--X-X 2
65774
-XXXX 4
75773
XX--X 3
75772
15 7
17
MARTIN MESTEK - ZALA FUCHS
PLESNI KLUB URŠKA
1. Round XX-XX 4
-X-X- 2
XX--- 2
X--X- 2
X--X- 2
12 8
26
UROŠ BODANEC - IVES BODANEC
PLESNI KLUB DEVŽEJ MURSKA SOBOTA
1. Round ----X 1
--X-X 2
----X 1
----X 1
--X-X 2
7 9
22
GREGOR GREGORINČIČ - SARA SERŠEN
PLESNI KLUB URŠKA MURSKA SOBOTA
1. Round ----- 0
----- 0
---X- 1
----- 0
----- 0
1 10 - 11
28
JAN ZUPANC - EVA PORENTA
STUDIO RITEM PLESNI KLUB KRANJ
1. Round ----- 0
----- 0
----- 0
-X--- 1
----- 0
1 10 - 11
13
JAN ŠTEVANČEC - LARA ŠTEVANČEC
PLESNI KLUB DEVŽEJ MURSKA SOBOTA
1. Round ----- 0
----- 0
----- 0
----- 0
----- 0
0 12 - 14
27
MATEJ ZUPANČIČ - ZALA BENDA
PLESNI KLUB FREDI LJUBLJANA
1. Round ----- 0
----- 0
----- 0
----- 0
----- 0
0 12 - 14
29
MATEO KRCIĆ - ADRIANA MUŠANOVIĆ
CROATIA
1. Round ----- 0
----- 0
----- 0
----- 0
----- 0
0 12 - 14

TPS V7.02e Ralf Pickelmann Computersysteme, lizenziert für Plesna Zveza Slovenije